• +48 12 3764860
  • Pon-Pt - 9:00 - 17:00

Robert Wąs

robert_portret_2

Główny instruktor w YMAA Polska, Kraków
Prezydent YMAA na Polskę i Europę Wschodnią

Shaolin Kung Fu - Mistrz YMAA
Taijiquan - Mistrz YMAA
Qin Na - Instruktor YMAA
Qigong - Instruktor YMAA

Rocznik 1969. Trening sztuk walki rozpoczął w wieku 12 lat od Judo. W wieku 16 lat trenował Taekwondo. W tym samym czasie zainteresował się Kung Fu i Taiji. Po kilku latach treningu pod okiem instr. Andrzeja Braksala uzyskał stopień instruktorski i dalej kontynuował swój trening. W 1989 r dzięki pomocy instr. Tadeusza Gackiego przystępuje oficjalnie do YMAA. Od tej pory nieprzerwanie szkoli się w kraju i zagranicą pod okiem dr Yang Jwing-Minga i innych nauczycieli sztuk walki, między innymi mistrza Li Mao-Ching, Liang Shou-You. Prowadzi oddział YMAA w Krakowie. W 1996 uzyskał stopień Asystenta Instr. YMAA, w 2004 Instruktora YMAA, w 2014 tytuł mistrza Shaolin Kung Fu w YMAA. Od 1999 r. pełni funkcję Prezydenta Wschodnioeuropejskiej Kwatery Głównej YMAA. Prowadzi szkolenia w zakresie Kung Fu, Taiji, Qin Na i Qigong w wielu krajach, m.in. we Włoszech, Holandii, Węgrzech, Francji, Portugalii, Irlandii, Anglii, Iranie, Południowej Afryce i USA. Triatlonista, ukończone dystanse: 1/8 IM, 1/4 IM, olimpijski, 1/2 IM.
email:

Bartłomiej Grad

Bartek Grad

Shaolin - Asystent Instruktor (7 st.)
Taijiquan - Instruktor (5 st.)
Ur. 1974.07.21 w Krakowie. Rozpoczął treningi w 1990r. pod okiem instruktorów Roberta Wąsa i Pawła Szczeszka w krakowskiej szkole sztuk walki YMAA Kraków. Od tamtej pory nieprzerwanie kontynuuje trening pod okiem szefa krakowskiej Szkoły YMAA instruktora Roberta Wąsa oraz uczestniczy w wielu seminariach i obozach krajowych i międzynarodowych prowadzonych przez Dr Yang Jwing-Minga. W 1993r uzyskuje uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej. W 2000r uzyskał stopień asystenta instruktora YMAA, w 2007 instruktora Taiji YMAA. Od 2007 prowadził grupę YMAA Kraków Krowodrza, potem YMAA Nowa Huta. Obecnie trenuje i prowadzi zajęcia w YMAA Kraków.

email:

Zbigniew Panasewicz

zibi

Shaolin - Asystent Instruktor (7 st.)
Taijiquan -
Asystent Instruktor (3 st.) Ur. 21.III.1973 r. W 1989 rozpoczął treningi w YMAA Kraków u instr. Roberta Wąsa i Pawła Szczeszka. Stopnień Asystenta Instruktora uzyskał w 2000 roku. Przez kilka lat prowadził  oddział YMAA  w Nowej Hucie. Obecnie mieszka i pracuje w Londynie.

Ana Wąs-Martins

ana_220_165

Taijiquan - Instruktor YMAA Kraków

Urodzona w 1976 r. w Lizbonie. Rozpoczęła swój trening sztuk walk w 1995 od Capoeira. W tym czasie zainteresowała się wschodnimi sztukami walki Kung Fu: Shaolin i Taiji. W 1997 rozpoczęła treningi w portugalskim oddziale YMAA Almada u instruktorów Tony Chee, Pedro Rodrigues i Victor Casqueiro. Brała udział w zawodach Kung Fu i Taijiquan w Portugalii m.in. Campenonato Nacional i Taça de Portugal zdobywając kilkakrotnie pierwsze i drugie miejsca. W 2003 pojechała do Polski i kontynuowała swój trening Shaolin i Taijiquan w YMAA Kraków u instruktora Roberta Wąsa. Uczestniczyła w wielu seminariach i obozach prowadzonych przez międzynarodową kadrę instruktorską. Posiada IV stopień Shaolin i II stopień Taijiquan wg programu YMAA. W 2009 uzyskała uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością sztuk walk (samoobrona).

 

Kuba Sroka

 

kubaUr. 22 września 1989r. w Krakowie. Student psychologii. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobył podczas 3 letniej pracy w programie mentorskim Akademia Przyszłości. Trening kung fu w Ymaa Kraków rozpoczął w 2007 roku pod okiem instruktorów Roberta Wąsa i Bartłomieja Grada. Posiada III stopień Shaolin wg programu YMAA oraz uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej. Prowadzi zajęcia kung fu dla dzieci od 2013 roku.

Łukasz Wójtowicz

lukasz_220_165Ur. 21 października 1980 r. w Myślenicach. Treningi kung fu rozpoczął w 2003 roku w Krakowie u instr. Roberta Wąsa, a trening Tai Chi rozpoczął w rok poźniej. Od tego czasu uczestnik wielu obozów i seminariów organizowanych przez YMAA w kraju i za granicą. Posiada II stopień shaolin wg. programu YMAA oraz I stopień Tai Chi. Uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością sztuk walk uzyskał w 2010 roku. Przez dwa lata prowadził sekcję Kung Fu dla dzieci w Krakowskim oddziale YMAA. Asystuje i pomaga w prowadzeniu zajęć.