• +48 12 3764860
  • Pon-Pt - 9:00 - 17:00

Easy Tui Shou, Easy San Shou i KO

easy-tui-shou-ko - pchające dłonieW pierwszym kwartale 2012 roku z inicjatywy Andrzeja Kalisza i jego Akademii Yi Quan w Warszawie odbył się cykl czterech mini turniejów rożnych formuł walki mających na celu przetestowanie przepisów i metod organizacji tego typu zawodów, a przy okazji dający również możliwość porównania własnych umiejętności z realnym przeciwnikiem ćwiczącym inny, czasami dość odmienny styl walki.

cheap asthma inhalers without prescription

Obóz Zimowy Brenna 2006 - relacja

W dniach 24 luty - 04 luty odbył się Ogólnopolski Obóz Zimowy YMAA - Brenna 2006. Zakwaterowanie i zajęcia odbywały się w Hali Ludowej Beskid. Zajęcia prowadzili instruktorzy YMAA z Polski (Robert Wąs, Bartłomiej Grad - YMAA Kraków, Zbigniew Panasewicz - YMAA Nowa Huta) oraz z Portugalii, Pero Rodriguez , gościnnie też trenował z nami Victor Casqueiro i Armenio Silva. Zajęcia były prowadzone w dwóch grupach: Taijiquan styl Yang, oraz Shaolin (trening techniczny oraz sparring).

Obóz Letni YMAA - Poręba 2004

Krótka relacja.
W dniach 6-15 sierpień 2004 w Porębie k/Myślenic odbył się Letni Obóz YMAA. Udział wzięło w nim ponad 90 uczestników z ośrodków YMAA i osób niezrzeszonych.