• +48 12 3764860
  • Pon-Pt - 9:00 - 17:00

Esencja Qigong Taiji - wewnętrzne podstawy Taijiquan

esencja chi kung tai chiEsencja Qigong TaijiAutor: Dr Yang Jwing-Ming, str. 154, 215 ilustracji, format B5, miękka oprawa, cena 35 PLN

 

Praktyka samych tylko ćwiczeń Tai Chi Chi Kung (Chi Kung Tai Chi) może w znacznym stopniu przyczynić się do poprawy zdrowia ćwiczącego. Oprócz tego, praktycy sztuk walki odkryją, że ćwiczenia te są kluczem do energetyzowania ciała na wyższy poziom bojowej wydajności i wytwarzania Nei Jing (wewnętrznej mocy).

Qigong dla zdrowia i sztuk walki

qigong_zdrowie_sztuki_walkizamawiamautor: dr Yang Jwing-Ming, str. 170, ilustracji 230, format B5, miękka oprawa, cena 35 PLN

Wzmocnij swoje siły, popraw zdrowie i rozwiń eksplodującą siłę bojową dzięki Qigong - kultywacji wewnętrznej energii ciała. Znany mistrz Qigong i sztuk walki dr Yang Jwing-Ming wyjaśnia w jaki sposób i dlaczego Qigong może poprawić zarówno zdrowie jak i techniki walki. Prezentuje też dziesięć zestawów ćwiczeń Qigong przeznaczonych dla poszukiwaczy zdrowia i artystów sztuk walk.

Korzeń Chińskiego Qigong - sekrety zdrowia, długowieczności i oświecenia

korzen chinskiego qigongKorzeń Chińskiego Qigong - książka, dr Yang Jwing-MingAutor: Dr Yang Jwing-Ming, 314 stron, 76 ilustracji, format B5, miękka oprawa, cena 49 PLN

 

Trening Qigong poprawia zdrowie, leczy choroby i pomaga przezwyciężyć stres. Qigong jest nauką o Qi, energii witalnej krążącej w ludzkim ciele, znaną i praktykowaną w Chinach od tysięcy lat. Ze względu na całościowe podejście do zdrowia i długowieczności oraz unikalne metody praktyki, może być ćwiczony przez każdego.

 

Zmiana Mięśni/Ścięgien, Przemywanie Szpiku/Mózgu - sekret młodości

zmiana_miesni

zamawiamAutor: Dr Yang Jwing-Ming, ok. 304 stron, 90 ilustracji, format B5, miękka oprawa, cena 49 PLN

Przez ponad tysiąc lat, klasyki Yijinjing i Xisuijing autorstwa Da Mo (Bodhidarmy) uważano za klucz niezbędny do osiągnięcia oświecenia i przedłużenia młodości. Dr Yang Jwing-Ming, jeden z największych światowych autorytetów w dziedzinie Qigong, przetłumaczył i opatrzył gruntownym komentarzem te starożytne nauki, czyniąc je dostępnymi dla wszystkich.

Tao Żywienia

zamawiamTao zywienia thumb 100Autor: Maoshing Ni i Cathy McNease, str. 240, format A5, miękka oprawa, cena 28 PLN

W naszym szybko zmieniającym się połeczeństwie, utraciliśmy już naturalne instynkty w kwestii odżywiania. Przy wyborze pożywienia kierujemy się głównie jego smakiem i wyglądem zewnętrznym. Gubimy się w coraz nowszych, a zawsze chwilowych i kontrowersyjnych modach na różnorodne diety, które wprowadzają jeszcze więcej zamieszania w i tak już niepewne nawyki żywieniowe współczesnych ludzi.

Osiem Kawałków Brokatu - osiem prostych ćwiczeń Qigong dla zdrowia

osiemkawalkow

zamawiamAutor: Dr Yang Jwing-Ming, 100 stron, 68 ilustracji, format B5, miękka oprawa, cena 28 PLN

Osiem Kawałków Brokatu jest zestawem ośmiu prostych ćwiczeń, które pomogą Ci w utrzymaniu zdrowia i zwiększeniu zasobów energii, jeżeli jesteś zdrowy lub w przyspieszeniu powrotu do zdrowia, jeżeli jesteś chory. Codziennie miliony Chińczyków wykonują te łagodne rozciągające ćwiczenia celem rozluźnienia ciała, poprawienia krążenia krwi i Qi (energii wewnętrznej) oraz wzmocnienia narządów wewnętrznych.