Zmiana Mięśni/Ścięgien, Przemywanie Szpiku/Mózgu - sekret młodości

zmiana_miesni

zamawiamAutor: Dr Yang Jwing-Ming, ok. 304 stron, 90 ilustracji, format B5, miękka oprawa, cena 49 PLN

Przez ponad tysiąc lat, klasyki Yijinjing i Xisuijing autorstwa Da Mo (Bodhidarmy) uważano za klucz niezbędny do osiągnięcia oświecenia i przedłużenia młodości. Dr Yang Jwing-Ming, jeden z największych światowych autorytetów w dziedzinie Qigong, przetłumaczył i opatrzył gruntownym komentarzem te starożytne nauki, czyniąc je dostępnymi dla wszystkich.

 

W oparciu o buddyjskie i daoistyczne dokumenty, książka ta omawia teorię i metody treningowe w nowoczesny i naukowy sposób. Stanowi ona bezcenny przewodnik dla tych praktyków Qigong, którzy pragną doświadczyć głębszych poziomów treningu energii wewnętrznej.

  • Klucz do wzmocnienia i odmłodzenie ciała.
  • Metody pożywiania mózgu i szpiku.
  • Trening Qigong i masażu.

 

 

 

Dr Yang Jwing-Ming w wyjątkowo klarowny sposób ukazuje nam dawne praktyki chińskiej medycyny. To bardzo cenny wkład w budowanie mostu łączącego wschodnią i zachodnią tradycję medyczną

Dr Herbert Benson
Harvard Medical School
(autor The Relaxation Response i Maximum Mind)

Książki dr Yang Jwing-Minga wspaniale wzbogacają dorobek światowej literatury poświęconej Qigong

Mistrz Mantak Chia, (autor Awaken Healing Light)

Pobierz wstęp i spis treści (598 kb)


dr YangO autorze

Dr Yang Jwing-Ming jest znanym nauczycielem chińskich sztuk walki i Qigong. Urodzony na Tajwanie, trenuje Gong Fu, Taijiquan i Qigong od ponad czterdziestu lat. Jest autorem ponad dwudziestu pięciu książek. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tej sztuki. Dr Yang mieszka i naucza w Kalifornii.