Qigong dla zdrowia i sztuk walki

Ostatnia aktualizacja 11 października, 2023

Autor: dr Yang Jwing-Ming,

170 strony, 230 ilustracji

Cena 49 PLN

Wzmocnij swoje siły, popraw zdrowie i rozwiń eksplodującą siłę bojową dzięki Qigong – kultywacji wewnętrznej energii ciała. Znany mistrz Qigong i sztuk walki dr Yang Jwing-Ming wyjaśnia w jaki sposób i dlaczego Qigong może poprawić zarówno zdrowie jak i techniki walki. Prezentuje też dziesięć zestawów ćwiczeń Qigong przeznaczonych dla poszukiwaczy zdrowia i artystów sztuk walk.

Dzięki tej książce nauczysz się jak rozwijać i zachowywać fizyczną tężyznę, witalność oraz wzmocnić siłę walki. Poznasz metody medytacji wzmacniające koncentrację i prowadzące do długowieczności. Znajdziesz tu również opis ćwiczeń Qigong przeznaczonych dla leczenia, jak i techniki łagodnego masażu pozwalające skrócić czas powrotu do pełnej sprawności po urazach lub chorobie. Ponadto dr Yang omawiając aspekty Qigong dla zdrowia, przedstawia mapę głównych punktów witalnych wykorzystywanych zarówno w procesie leczenia jak i w treningu sztuk walki.

  • Wzmocnij i zachowaj siłę i witalność
  • Szybko odzyskaj sprawność po urazach lub chorobie
  • Rozwiń eksplodującą siłę walki
  • Odnajdź dziesięć pełnych zestawów Qigong
  • Zaadoptuj do dowolnego stylu walki
  • Ponad 200 ilustracji i zdjęć

O autorze

Dr Yang Jwing-Ming - Mistrz i założyciel YMAA

Dr Yang Jwing-Ming jest znanym nauczycielem chińskich sztuk walki i Qigong. Urodzony na Tajwanie, trenuje Gong Fu, Taijiquan i Qigong od ponad czterdziestu lat. Jest autorem ponad dwudziestu pięciu książek. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tej sztuki. Dr Yang mieszka i naucza w Kalifornii.


Polecane dla Ciebie