Zmiana Mięśni/Ścięgien, Przemywanie Szpiku/Mózgu Qigong – sekret młodości

Ostatnia aktualizacja 11 października, 2023

Qigong - zmiana miesni ścięgien, przemywanie szpiku/mózgu

Autor: Yang Jwing-Ming

304 strony, 90 ilustracji

Cena 59 PLN

Przez ponad tysiąc lat, klasyki Yijinjing i Xisuijing autorstwa Da Mo (Bodhidarmy) uważano za klucz niezbędny do osiągnięcia oświecenia i przedłużenia młodości. Dr Yang Jwing-Ming, jeden z największych światowych autorytetów w dziedzinie Qigong, przetłumaczył i opatrzył gruntownym komentarzem te starożytne nauki, czyniąc je dostępnymi dla wszystkich.

W oparciu o buddyjskie i daoistyczne dokumenty, książka ta omawia teorię i metody treningowe w nowoczesny i naukowy sposób. Stanowi ona bezcenny przewodnik dla tych praktyków Qigong, którzy pragną doświadczyć głębszych poziomów treningu energii wewnętrznej.

  • Klucz do wzmocnienia i odmłodzenie ciała.
  • Metody pożywiania mózgu i szpiku.
  • Trening Qigong i masażu.

Dr Yang Jwing-Ming w wyjątkowo klarowny sposób ukazuje nam dawne praktyki chińskiej medycyny. To bardzo cenny wkład w budowanie mostu łączącego wschodnią i zachodnią tradycję medyczną

Dr Herbert Benson
Harvard Medical School
(autor The Relaxation Response i Maximum Mind)

Książki dr Yang Jwing-Ming’a wspaniale wzbogacają dorobek światowej literatury poświęconej Qigong

Mistrz Mantak Chia, (autor Awaken Healing Light)

O autorze

Dr Yang Jwing-Ming - Mistrz i założyciel YMAA

Dr Yang Jwing-Ming jest znanym nauczycielem chińskich sztuk walki i Qigong. Urodzony na Tajwanie, trenuje Gong Fu, Taijiquan i Qigong od ponad czterdziestu lat. Jest autorem ponad dwudziestu pięciu książek. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tej sztuki. Dr Yang mieszka i naucza w Kalifornii.


Polecane dla Ciebie