Shou Bo, Shuai Jiao, Xiang Bo

Warsztaty Shuai Jiao z Augustin Zenia – Kraków 17-18 stycznia 2026

Ostatnia aktualizacja 22 grudnia, 2025

Zapraszamy wszystkich entuzjastów Shuai Jiao do udziału w seminarium Shuai Jiao/Shoubo z  Augustin Zenia.

Warsztaty szkoleniowe odbędą się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 151 w Krakowie, ul. Lipińskiego 2.

Harmonogram

Sobota (17.01.2026)

9:45 – 10:00 – Rejestracja

10:00 – 12:30 – Shuai Jiao/Xiang Bo

15:00 – 17:30 – Shuai Jiao/Xiang Bo

Niedziela (18.01.2026)

10:00 – 12:30 – Shuai Jiao/Xiang Bo

​Prowadzący

Augustin Zenia

Amazigh Zenia trenuje pod okiem Mistrza Yuan Zumou od wielu lat. Jest trenerem i utytułowanym zawodnikiem Shuai Jiao i Shou Bo. Wielokrotnie zdobywał złote medale na międzynarodowych turniejach. Od kilku lat regularnie przyjeżdża do Polski szkoląc studentów i zawodników YMAA Polska w technikach Xiang Bo, Shuai Jiao i Shou Bo.

Wymagany sprzęt

Osoby posiadające strój do Shuai Jiao proszone są o jego zabranie. Pozostałych uczestników obowiązuje zwykły strój treningowy Kung Fu (spodnie, koszulka z logiem szkoły)

Obuwie przeznaczone do treningów na macie (np. buty zapaśnicze). Osoby, które nie posiadają odpowiedniego obuwia mogą ćwiczyć boso.

Kto może wziąć udział

Seminarium przeznaczone dla osób zrzeszonych w YMAA lub FISB (International Federation of Shou Bo) bez względu na stopień zaawansowania.

W seminarium mogą brać udział osoby niezrzeszone w YMAA lub FISB po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem. Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 12 3764860 lub ymaa@ymaa.pl

Koszt

Członkowie YMAA lub FISB

Całość (3 bloki zajęć) – 350zł

2 bloki zajęć – 300zł

1 blok zajęć – 160zł

Osoby niezrzeszone w YMAA lub FISB

Całość 3 bloki zajęć – 400zł

2 bloki zajęć – 350zł

Pojedynczy blok zajęć – 200zł

Zgłoszenia i wpłaty

Zgłoszenia (online przez formularz rejestracyjny) i wpłaty prosimy dokonywać do 12 stycznia 2026, przelewem na konto podane w otrzymanym mailu zwrotnym po rejestracji przez formularz rejestracyjny lub gotówką w szkole.

Po tym terminie istnieje możliwość dokonania wpłaty podczas rejestracji w sobotę 17 stycznia 2026.

Formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja

Szkoła podstawowa nr 151 (sala gimnastyczna) – ul. Lipińskiego 2, Kraków.

Zobacz na mapie google

Rejestracja obowiązkowa

Obowiązuje limit uczestników, po jego osiągnięciu, formularz rejestracyjny zostanie wyłączony.

Ewentualna późniejsza rejestracja musi zostać uzgodniona z organizatorem: te. 12 3764860 lub ymaa@ymaa.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w harmonogramie i/lub rejestracji seminarium w przypadku gdy zajdą ku temu okoliczności.

O ewentualne zmianach uczestnicy zostaną poinformowani na profilu facebook YMAAPoland lub przez email.

Zapraszamy!!!

Witaj! ????
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na naszą listę mailingową.

Otrzymasz od nas świeżą porcję informacji na temat wydarzeń, szkoleń, obozów, publikacji.

Wybierz listę/listy:

Nie spamujemy! Przeczytaj polityka prywatności