Sukces YMAA Wrocław na zawodach w Warszawie!!!

W dniach 9-10 kwietnia 2011 odbyły się w Warszawie VII Mistrzostwa Mazowsza Kung Fu Wu Shu organizowane przez Polski Związek, na których wystąpiliśmy dumnie reprezentując naszą szkołę i zgarnęliśmy ponad 20 medali, zarówno w formach stylów zewnętrznych Shaolin Kung Fu, wewnętrznych Tai Chi Chuan (Taijiquan) oraz w Sanda (San Shou) dzieci i juniorów.

W sumie zdobyliśmy 25 medali - 10 złotych, 9 srebrnych i 6 brązowych

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERA!!!!!!

 

Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/ymaa/domains/ymaa.pl/public_html/images/wroclaw/

VII MISTRZOSTWA  MAZOWSZA KUNG FU/WU SHU

miejsca medalowe zawodników Akademii Kung Fu – YMAA Wrocław :
25 medali   -       10 złotych      9 srebrnych          6 brązowych Iwona Boguszyńska  (kategoria 19-33 lat)
1 miejsce – formy ręczne Taiji Quan
1 miejsce – formy podwójne z bronią
3 miejsce – forma z szablą Taiji Paweł Trzęsicki (kategoria 16-18 lat)
1 miejsce – forma z kijem
1 miejsce – forma z szablą
1 miejsce – formy ręczne północne Tomasz Lewoński – Hosta  (kategoria 7-8 lat)
1 miejsce – walki juniorów - Sanda Patryk Lewoński – Hosta  (kategoria 11-12 lat)
1 miejsce – walki juniorów – Sanda Stefania Skowron Markowska  (kategoria 19-33 lat)
2 miejsce – forma z kijem
3 miejsce - formy ręczne północne Marek Niedzielski  (kategoria 13-15 lat)
1 miejsce - formy ręczne północne
1 miejsce - walki juniorów – Sanda Dorota Paszuk (kategoria 19-33 lat)
1 miejsce – formy podwójne z bronią Katarzyna Dwojak  (kategoria 16-18 lat)
2 miejsce - formy ręczne północne Tomasz Dwojak  (kategoria 16-18 lat)
2 miejsce – forma z szablą
3 miejsce - formy ręczne północne
3 miejsce – forma z kijem Mariusz Szmyt  (kategoria 11-12 lat, pierwszy krok)
2 miejsce - walki juniorów – Sanda Marcel Szmyt  (kategoria 11-12 lat)
2 miejsce - walki juniorów – Sanda Krzysztof  Klityński  (kategoria łączona 7-8, 9-12 lat)
3 miejsce - formy ręczne północne Jakub Musiał  (kategoria łączona 7-8, 9-12 lat)
2 miejsce - formy ręczne północne Hubert Piątek  (kategoria 19-33 lat)
2 miejsce – formy ręczne Taiji Quan
3 miejsce – forma z kijem
2 miejsce – formy podwójne z bronią Dawid Graczyk  (kategoria 19-33 lat)
1 miejsce – forma z szablą
2 miejsce – formy podwójne z bronią