Maski

Ostatnia aktualizacja 7 stycznia, 2010

Gdy się urodzimy, jesteśmy częścią naturalnej drogi, bez zanieczyszczeń ludzkimi myślami. Jesteśmy prawdomówni jak zwierzęta i ptaki, nie wiemy jak kłamać i oszukiwać. Natura zawsze jest prawdomówna, tak zawsze było i będzie. Ostatnie badania naukowe wykazały, że zwierzęta i ptaki potrafią komunikować się ze sobą telepatycznie. Ucząc się kłamać i oszukiwać, uczymy się blokować nasze trzecie oko, aby inni nie mogli odkryć naszej niuczciwości. Po długim czasie, ludziom całkowicie zamyka się trzecie oko i tracą umiejętność komunikacji telepatycznej. Zamknięcie trzeciego oka jest sposobem, aby chronić to co ukrywamy pod naszymi maskami. Niestety, ażeby przeżyć w społeczeństwie masek, musimy również taką maskę nałożyć na swą twarz. Ażeby otworzyć ponownie trzecie oko, pierwszym zadaniem powinna być prawdomówność z naturą. Nie powinniśmy bać się śmieszności i krytyki. Jeżeli nie możemy być prawdomówni w tym społeczeństwie, powinniśmy poszukać samotności w górach.

Kiedy będziemy zaczynać być prawdomównym, maska zacznie zanikać. Zaczniemy nawiązywać kontakt z naszym podświadomym umysłem, który jest połączony z naszą duchową pamięcią. Świadomy umysł uczy nas jak kłamać i oszukiwać, aby utrzymać się przy życiu. Nasz podświadomy umysł mówi nam, aby być prawdowmównym, inaczej czujemy się winni. Wiele osób nigdy lub prawie nigdy nie dopuszcza swej podświadomości do głosu ponieważ jest ona prawdomówna, a to przeszkadzało by im w codziennym życiu. Ponieważ tak jest, wielu ludzi nie może uspokoić się i medytować. Stanięcie przed prawdziwym sobą jest bardzo bolesne. Dlatego ludzie wynajdują różne zajęcia i wmawiają sobie iż są szczęśliwi, niedopuszczając do swej świadomości tego, że kłamią i są nieszczerzy.

Szczerze zachęcam, mój przyjacielu, zacznij medytować. Przywołaj z powrotem wszystkie swoje wspomnienia, dobre i złe. Przyjżyj się im i zanalizuj. To jest pierwszy krok do byciem prawdomównym. Tylko wtedy możemy oczekiwać ponownie otwarcia trzeciego oka i zobaczymy naszą prawdziwą naturę. Jeśli nie możemy tego dokonać, jak możemy oczekiwać że nasz duch będzie wzrastał do wyższego poziomu.